loader image
پرش به محتوای اصلی
خانه

نحوه کار با فایل های کلاس

نحوه کار با فایل های کلاس

از محمدعلی اوجی اردبیلی در
Number of replies: 3

سلام علیکم استاد محترم
حقیر از دانشجویان گروه دانش اجتماعی مسلمین هستم.
چون دفعه اول است که با این سامانه کار میکنم، لطفاً ترتیب فایل هایی که باید گوش کنیم را اعلام فرمایید؟
کلاً تا حالا چند تا فایل صوتی برای کلاس ضبط فرموده اید که باید گوش کنیم؟
باتشکر

In reply to محمدعلی اوجی اردبیلی

در پاسخ به: نحوه کار با فایل های کلاس

از حسین سوزنچی در
سلام علیکم
شماره درسها معلوم است. چند جلسه اول در سامانه، جلساتی است که حضوری تشکیل می‌شد و فایلش را برای اینکه اگر کسی از بحثها جامانده باشد در سامانه گذاشته ام.
از آنجا هم که نوشته ام «ادامه جلسات به صورت مجازی» جلساتی است که فایلش را باید گوش دهید و شماره شان هم شماره جلسات درس محسوب می‌شود.
فعلا قرار شده برای چهار جلسه، بحث تقدیم شود که به جای چهار جلسه کلاسی می‌باشد.
در قسمت گفتگوی مجازی برای هر درس توضیحاتی داده ام و ضمنا فایل مکتوبی هم که مربوط به سال 94 است به صورت اصلاح شده، در ذیل فضایی که برای هر جلسه در تالار گفتگو قرار داده ام قابل دانلود است.
ضمنا شما درباره هر جلسه سوالی ویا بحثی داشتید در همین تالار گفتگو، وارد جلسه مربوطه شوید و ذیل جلسه مربوطه در قسمت ارسال پاسخ، نظر یا سوال خودتان را بنویسید
In reply to حسین سوزنچی

از موسی صالحی در
با سلام و عرض ادب
و.تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه ، استاد فایل صوتی هر جلسه رو از کجا می تونم دانلود کنم ؟
با این سامانه آشنا نیستم ، هرچی هم گشتم فقط متن پیدا کردم و البته فایل های صوتی سال های گذشته

تشکر و سپاس فراوان
In reply to موسی صالحی

از حسین سوزنچی در
اینجا در قسمت «گفتگو درباره جلسات بحث مجازی» هستید. باید از اینجا بیرون روید. یعنی قبل از اینکه وارد این قسمت شوید در همان صفحه اصلی درس و بعد از تیتر «گفتگو درباره جلسات بحث مجازی» عنوانی را با رنگ آبی می بینید به این صورت:
4. بحث تفصیلی‌تر درباره فصل پیشاهنگان؛
25.3مگابایت فایل صوتی (MP3)

این فایل صوتی است که رویش کلیک کنید دانلود می شود و همین طور درسهای بعدی